Hakkımızda

DRM SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

DRM Dijital Pazarlama Ajansı 

2007 Yılında Bursa’da kurulmuştur .

Önceleri donanım çözümleri ve web işleri ile başlayan maceramız yaklaşık 10 yıldır web siteleri sosyal medya danışmanlığı ve reklamları raporlama hizmetleri,kampanyalar , reklam ve içerik süreçleriyle devam etmektedir.

İşletme ve kurumlara Dijital Platformlarda itibar yönetimi ve pazarlama çözümleri üretmekteyiz.

Dijital Pazarlama da öncelikli ihtiyaçları tespiti sonrasında reklam ve dijital pazarlama da ki tüm teknik ve içeriksel bilgimizi sunarak sunum sonrası gerek satış ,gerek marka bilinirliği anlamında ölçülebilir evrensel nitelikli raporlar sunarız.

İnternetin pazarlamanın alternatifsiz kanalı olmaya doğru ilerlediği günümüzde kurumların bu anlamdaki eksiklerini tespiti ve yol haritalarının oluşturularak vizyon sunmak öncelikli görevimizdir.

Süreçlerin bütünün şeffaf yönetildiği raporların sunulduğu, başarı ve başarısızlık ölçütlerinin net konduğu amaca olan mesafenin belirlenmeleri noktasında sunduğumuz raporlarla ve yaklaşımımızla bu alanda 10 yılı aşkın bir süredir hizmet veriyoruz.

İşimizde ki iddiamız basit ve net!

Bir ürün veya hizmet satılabilir nitelikte ise rakipleri ile eş değer veya yakın niteliklere ve koşullara sahipse siz arkanıza yaslanın biz o ürünü ve hizmeti satarız.

Bize kimsenin bilmediği bir telefon numarası verin!

Biz o telefonu çaldırmaya o ürünü satmaya, o hizmeti tanıtmaya adayız hem de istisnasız bütün Dünya’da!