Email Pazarlama

E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sunar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve şirketinizin son fırsatları ve haberlerini güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle yatırım getirisi ve uzun süreli karlı ilişkiler geliştirme işinin anahtarı olduğuna katılıyor. Kişiselleştirilmiş, segmentlere ayrılmış ve hedefli bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinci ve satış dönüşümleri için önemlidir.
Uzmanlarımız mümkün olan en iyi marka etkileşimini elde etmek için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç izleme yöntemlerini kullanır. Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-Posta Pazarlama Stratejisi

E-postalarınızı sitenize kimlerin tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

İzleme veRaporlama

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi strateji geliştirir.

E-posta Pazarlama

Kampanyaları

E-postalarınızı sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

E-posta ŞablonuTasarımı

E-postalarınızı sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Tek tek tamamlanmış içeriklerden başlayarak uçtan uca e-posta kampanyasına ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallederiz.

E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı
artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izleme
özelliklerini bir araya getiriyor.

Başlamak için hazır mısınız?

Bize Projenden Bahset