Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti almak nasıl yararlar getirir ve neler yaparız?
Reklam kampanyaları ile , marka ve ürünüze ait tüm Sosyal Medya Reklam faaliyetlerinizi planlıyor , stratejileri hazırlıyor , faaliyet için plan dahilinde gerekli olan doneleri kuruyor, tüm dijital reklam kampanyalarınızı yönetiyoruz. Raporlama hizmetlerimiz ile tüm istatisliklerinizi kolayca ve şeffaf bir şekilde gösteriyoruz.

Sosyal Medya ile müşterilerinizle sürekli iletişim halinde kalarak, ilk akla gelen olmak için özel bir çaba içerisinde olmazsınız.
Danışmanlık hizmetlerimiz arasında içeriklerinizin planlanması, stratejilerin ve hedeflerin belirlenmesi, uygun sosyal medya araçlarının kullanımı ve raporlanması, satış getiren hizmetler, yeni reklam biçimleri ile rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.
Bütün bu hizmetlerimizi minimum maliyet , maksimum verimlilik anlayışı içerisinde
gerçekleştiriyoruz.
7/24 ücretsiz telefon ve e-posta destegimiz her zaman sizinle

social2

Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya reklamfoni

Kaliteli stratejik yönetim

sosyal medya itibar yonetimi reklamfoni

Online itibarınızı koruyun

200’den fazla internet servisinde firma bilgileriniz görüntülenir. Arama motorlarındaki sıralamanıza etki eder ve konumunun yükselmesini sağlar.

Size Katacağımız Değerler Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Videomuzu İzleyebilir veya Bizi Arayabilirsiniz 🙂

Öncelikli adımımız, marka ihtiyacını doğru belirlemektir. İhtiyaçlar doğrultusunda uygun stratejiler geliştirir, konumlandırmayı oluşturur ve markalara özel yol haritası çıkartırız.

Marka değerini sağlamlaştıran sonuç odaklı fikirler geliştiririz. Trendler ve yeni mecraları kullanarak markayı hedef kitlesi ile buluştururuz. Marka bilinirliğinizi artırma, müşteri ve potansiyel müşteri kazandırmada rolümüz büyüktür.
Yeni bir marka veya ürün pazarlayan bir şirket olabilirsiniz. Doğru sosyal medya kullanımı ve doğru hedeflemelerle , hem reklamlarınız daha ekonomik hale gelir. Hem reklamlarınızla daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.
Öncelikle ürün veya hizmetlerinizle ilgili ne istediğinizi netleştirin. Sonra yol haritanızı birlikte çizelim. Mutlu eden satışlara yolculuğunuzu başlatalım...
Sizde Sosyal Medya ile ilgili nereden başlamalıyım diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz! Uzmanlarla çalışmanın avantajlarından faydalanın!

Çevrimiçi akıllı tasarıma ve yenilikçi teknolojiye dayalı en iyi
rakipsiz etkileşimli deneyimi yaşayın.

Başlamak için hazır mısınız?

Bize Projenden Bahset