Google Sertifikalı Reklam Ajansı ile çalışmanın avantajları

Google Reklam Ajansları Hakkında

Google Kurumsal Partner reklam ajansları, belirtilen yeteneklere sahip, sertifikalı uzmanlardan oluşan ajanslardır.

Google Partners Reklam Ajansı nedir? Google  Reklamları nasıl verilir ?

Google reklamları için Google Reklam Ajansı ile çalışarak amacı doğru tanımlanmış bir kampanyaya sahip olmak herşeyden önce gelir.

Size öncelikle Google Ads hakkında temel bilgiler verecek, ardından amaç ve hedeflerimizi saptayarak bir analiz bilgilendirmesi yapacağız. Hesabınızı ve ilk reklamlarınızı oluştururken bilgilendireceğiz.

Google reklam kampanyanıza karar verdikten sonra Uzman deneyimli ekibimizle google ‘a reklam vermek artık çok kolay!
Eski adıyla google adwords reklamları yeni adıyla Google Ads Reklamları olarak alınır.

Google Kampanya Türleri şunlardır:
Görüntülü Reklam Seçenekli Arama Ağı
Yalnızca Arama Ağı
Yalnızca Görüntülü Reklam Ağı
Alışveriş
Yayın içi video
Evrensel uygulama

Google reklamları Kampanya alt türleri şunlardır:
Standart
Tüm özellikler
Pazarlama hedefleri

Şimdi Google reklamları ile neler yapılabileceğine bakalım.

Google reklamlarının Temel Hedefleri ;

Satış
Potansiyel müşteriler
Web sitesi trafiği
Ürün ve marka üzerinde düşünme
Marka bilinirliği ve erişim
Uygulama tanıtımı

Google Arama ağı kampanyası
Google kullanıcıları reklamınızın anahtar kelimeleriyle alakalı terimleri arattıklarında Arama Ağı kampanyasındaki reklamlar Google arama sonuçları ve diğer Google sitelerinin yanında görünür.
Yerel bir butik işlettiğinizi düşünelim. Bir Arama Ağı kampanyası “gece kıyafeti” şeklinde aradıkları sırada potansiyel müşterilere metin reklamları göstermenizi sağlar.

Reklamlar arama sonuçları sayfalarıyla eşleştirilirken aratılan terim veya kelime öbekleri esas alınır. Örneğin, Google’da “elektrik sigorta tamiri” araması yapıldığında, bu kelime öbeğinin anahtar kelime olarak kullanıldığı bir reklam gösterilebilir.

Google Reklamlarında Arama Ağı kampanyalarının asıl amacı, ve google adsense ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Genellikle kullanıcıları reklamınızı tıklamak veya işletmenizi telefonla aramak gibi işlemlere sevk etmektir. Bu kampanyalar, etkin bir biçimde bilgi arayan kullanıcılara reklam gösterir. Bir kullanıcı sizinki gibi bir ürün veya hizmeti bilinçli olarak aradığında, reklamınızı faydalı bulma ve tıklama olasılığı çok daha yüksektir. Çünkü Google Ads reklamları size organik arama sonuçlarının üzerinde görünmenizi sağlar. Google reklam vermek için yukarıda yazılı olan nedenler üst sıralara çıkma amacının size uygun olduğunu düşünüyorsanız. Google Ads reklamları kampanyalarından arama ağı kampanyası sizin için doğru seçenektir.

Neden Sertifikalı Uzmanlarla Çalışmak Önemlidir?

Sertifikalı uzmanlarla çalışmak kampanyanızda tıklama başı maliyetlerinizi düşürür.

Google Reklamları temelde tıklama ve sonraki kullanıcı davranışlarına dayalı reklam modelleri içerir.

Tıklama sonrası oluşan maliyetler için sertifikalı uzmanlar gerekli optimizasyon sonrasında sizi hedeflediğiniz bütçe ile en verimli sonuçlar almanızı sağlar.

Google Ads Hesap Uzmanları  reklam hesaplarınızı düzenli olarak optimize eder. Bu nedenle hesaplar sürekli dinamik tutulur ve reklam maliyetleri en uygun seviyede olması sağlanır.

Rakiplerinizin analizini yaparak uygun reklam maliyetleri ile kampanyanızın yatırım getirisini en iyi seviyede tutar.

Sertifikalı bir uzmanla çalışmak size verimli,ekonomik,ölçeklenebilir sonuçlar sunar.

Reklamlarınızın rakiplerinizle ilgili olan rekabetinde sizi en iyi sonuçlar için optimize eder.

Raporlar ve Bilgileri doğru değerlendirerek size reklam harcamalarınız konusunda bilgilendirmeler yapar.

Yatırım getirinizi maksimize etmek için Google Sertifikalı Uzman Reklam Ajanslarıyla çalışmalısınız.

Hangi reklam türünü kullanacağımı bilmiyorum bunu nasıl belirliyoruz?

Sertifikalı Google Uzmanlarımız konuyla ilgili sizin için gerekli ön araştırmaları yaparak, öncelikli kelimelerimizi ve hedef kitlesini belirlemenize yardımcı olacaklardır.

Kampanyanız için en doğru reklam biçimini ve hedeflemeyi belirleyerek sizi olası zaman,maliyet kayıplarınıza engel olarak reklamlarınızı en başarılı sonuçların alınması için optimize edecektir.

Teklif almak istediğim kişiler içinde Google Reklamları uygun mudur?

Evet Potansiyel Müşterilerinize ulaşabilmek için Web site trafiğinizin dışında,doğrudan form reklamları ile de potansiyel müşterilerinize doğrudan ulaşabilirsiniz.

Google internet üzerinde ölçeklendirilebilir reklam sunmanın yanında size dünya üzerinde milyonlarca site üzerinde reklamlarınızı gösterme fırsatı sunar.

Örneğin reklamınızı belirli günlerde belirli saat aralığında gösterebileceğiniz gibi günün farklı zaman dilimlerinde farklı telefonlar ile reklam yapabilirsiniz.

Konumunuza yakın potansiyel müşterilerinize erişebilirken. Dünyanın istediğiniz konum ve ülkesine, şehrine, lokasyonuna reklamlarınızı göstererek işlerinizi dünyaya açabilirsiniz.

Sertfikalı uzmanlar size zaman ve verimli reklamlar sunar.

Google reklamları ile bütçenize uygun reklamlar vermenin yanı sıra hangi sürelerde yayın yapabileceğinizi belirlemek gibi binlerce seçenekle optimum zamanlama ile maksimum gelir sağlama fırsatı elde edersiniz.

Fırsatları kaçırmayın hemen reklam vermeye başlayın!

Ücretli Arama Ağı Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığımız aracılığıyla pozitif bir yatırım getirisi kazanın. Parayı akıllıca harcayın ve en hedefli ve uygun maliyetli reklamcılık biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli ‘potansiyel müşterilerinizi’ ‘sadık müşterilere’ dönüştürün. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek, ilgilendiklerini ifade eden kullanıcılarla yeniden etkileşim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmanız mı gerekiyor? KPI’ları ve hedeflerinizi karşılamayı amaçlayan bir sosyal reklamcılık stratejisi geliştireceğiz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka görünürlüğünü, katılımını ve dönüşümleri artırmak için bireysel görüntülü pazarlama stratejileri sunuyoruz. Hem doğrudan yanıt kampanyalarını hem de marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönetiyoruz.

Video Reklamcılığı

Çevrimiçi reklamcılıkta uzmanız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet avantajı elde etmenize yardımcı olmaya hazır.

Profesyonel Google Sertifikalı uzmanlarla çalışmak için iletişime geçin.